RTFamily

Naše služby

Elektroinstalace

Image 1

Naše služby

Elektroinstalace


Elektroinstalace je soustava elektrotechnických zařízení k vedení a ovládání elektrického proudu nebo elektrických signálů.
Jsme specialisté na elektřinu. Rozumíme elektrikařině, je to naše hobby a práce zároveň.
Nabízíme Vám provedení kompletní elektroinstalace tzv. na klíč, tzn. od vypracování návrhu včetně projektové dokumentace přes provedení montáže, revize a poskytování servisu. Pokrýváme tedy celé spektrum služeb, se kterými se můžete během realizace Vaší elektroinstalace setkat.

Kterou činnost Vám můžeme nabídnout


01

vlastní montáž a instalace výrobků

Potřebujete rozvod elektroinstalace či jakoukoli montáž v domě, bytě, na chatě, stavbě či kdekoli jinde? Navrhujeme a realizujeme veškeré montážní a instalační práce, kompletní dodávky nových elektroinstalací, rekonstrukcí a oprav stávajících zařízení. Zajistíme také jejich pravidelnou údržbu. Řídíme se tím, že elektroinstalace má být nejen bezpečná, funkční s dlouhodobou životností, ale má také hezky vypadat a být přehledná.


02

slaboproudé rozvody

  • Návrh optimální řešení datové optické a metalické sítě pro různé typy a velikosti administrativních, průmyslových i specifických prostor.​
  • Realizujeme dodávky a instalace veškerých aktivních síťových prvků, jako jsou switche, routery, WiFi přístupové body, IP telefonní systémy a další. ​
  • Dodávky a instalace telefonních ústředen od různých výrobců TDM i IP.

03

silnoproudé rozvody

Zajišťujeme silnoproudé elektroinstalace v bytových jednotkách, např. při jejich rekonstrukci nebo instalace v novostavbách. Montujeme a zajišťujeme servis chytrých zařízení v domě tzv. Smart Home, který nabízí funkce jako např. regulaci žaluzií, topení ale také přípravu Vámi oblíbeného nápoje z kávovaru ovládané z mobilní aplikace.


04

kamerové a zabezpečovací systémy

Dodáváme kamerové a zabezpečovací systémy dle individuálních požadavků jednotlivých zákazníků. Nové technologie kamer neustále rozšiřují možnosti Vašeho zabezpečení, které díky mobilním aplikacím můžete mít neustále pod kontrolou. Alarm nejen ochrání Vaši domácnost či jinou nemovitost, ale umí také rozsvítit světla, otevřít garážová vrata či spustit zavlažování trávníku.


Můžeme Vám pomoci s čímkoliv

Poptat naše služby

Detailní popis služby

Jak to funguje

Přenechte elektorinstalační práce odborníkům. Laické chyby se zde nevyplácí.

Práce s elektroinstalací je složitá činnost, která si žádá odborné znalosti a nutnost dodržení předpisů, které chrání jak uživatele, tak i spotřebič. Podstatné je také získaní revizní zprávy vystavené odborníkem.

I přes podrobné prostudování příručky spotřebiče se nepouštějte do oprav a podobných experimentů, i když se považujete za zkušeného. Pokud znáte přesný postup prací, dohlížejte spíše na Vašeho elektrikáře. Práci mu usnadněte třeba tím, že před jeho návštěvou připravíte drážky či otvory pro zásuvky a vypínače. Stačí se řídit následujícími pravidly. Vycházejte ze základní znalosti, elektorinstalace ve zdech musí být svislá a nebo vodorovná. Pokud jste zvládli předpřipravit drážky a otvory, nechte je elektrikářem překontrolovat. Po vysekání drážek elektrikářem, můžete natáhnou kabely. Zapojení zásuvek a vypínačů nechte na odborníkovi, který garantuje správnost provedení veškerých spojů.

V žádném případě se nepouštějte do práce s elektroinstalací v koupelně. Zde je rozmístění zásuvek a vypínačů jasně specifikováno normou (ČSN 33 2000-7-701). V rozporu s touto normou může dojít nejen k neudělení revizní zprávy, ale v horším případě kvůli vlhkému a mokrému prostředí k nebezpečnému zkratu.

Pracujte s námi

Kariéra

Hledáme k sobě pracovité, spolehlivé typy, kteří mají zkušenosti buď v oblasti elektroinstalace nebo automatizace. Pošlete nám Váš e-mail a my se ozveme.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Vaší zprávu se nepodařilo odeslat.