RTFamily

Naše služby

Zemědělství

Image 1

Naše služby

Zemědělství


Automatizace zemědělských činností zefektivňuje hospodářskou produkci. Automatické řízení, mapování terénu, přesnější dávkování hnojiv či osiva šetří zemědělcům jejich cenný čas a usnadňuje celý proces. V tomto případě se i řízení zemědělství blíží 4.0. Hlavním cílem je shromažďování dat, analýza a efektivnější koordinace práce na všech zemědělských místech.

Co si představíte pod pojmem chytré zemědělství Vy? 

Chytré zemědělství je založeno na využívání chytrých technologií, jenž lze prostřednictvím internetového připojení snadným způsobem ovládat a řídit tak, aby celkové náklady klesaly a produkce byla stále efektivnější. 

 

Kterou činnost Vám můžeme nabídnout


01

Výroba automatických lisovacích a rozdružovacích linek

Nabízíme samostatné lisy, lisy do linek i menší technologické celky. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Lisy je možné na míru upravit, či na zakázku kompletně navrhnout a vyrobit dle požadavků zákazníka. Zpracování biomasy na pelety nebo brikety je běžnější z roku na rok. K výrobě pelet je nutné použít vhodné vybavení v podobě technologické linky, včetně nejdůležitějšího peletovacího lisu – granulátoru.


02

Digitalizace

V současné chvíli zemědělci nejčastěji investují do pořizování navigačních systémů, senzorů používaných v živočišné výrobě a robotizovaných technologií. Předpokládá se však, že se v průběhu příštích deseti let větší investice do těchto technologií stanou nevyhnutelnými, jelikož odejde ze sektoru zemědělství třetina jeho pracovníků. Tato pracovní místa je možné rychle suplovat právě automatizací a robotizací. Naše firma pro Vás nalezne optimální řešení.


03

Inovace


04

Elektroinstalace

Sháníte nové rozvody, osvětlení, telefonní ústředny či jinou drobnou elektroinstalaci? Přemýšlíte nad pořízením či inovací zabezpečovacého systému Vašeho pozemku nebo haly? Neváhejte nás kontaktovat. Dodáme kamerové a zabezpečovací systémy dle Vašich přání a požadavků včetně návrhů a realizace.


Můžeme Vám pomoci s čímkoliv

Poptat naše služby

Detailní popis služby

Jak to funguje

Rozvoj moderní technologie ovlivnil nejen svět velkého průmyslu, ale také malé zemědělce na venkově. Mohou využívat chytré traktory řízené GSP, díky kterým mohou obdělávat pole s nízkou spotřebou pohonných hmot a bez ohrožení kvality půdy.

Zemědělství 4.0 využívají zemědělci nejen při práci v terénu, ale i při živočišné produkci. Oblíbenými se v poslední době stali dojící roboti, kteří umí identifikovat jednotlivé krávy a individuálně vyhodnocovat jejich zdravotní stav a způsobilost k dojení. Roboti podojí krávy zcela bez nutnosti zásahu člověka. Farmáři pro tuto práci těžko shánějí zaměstnance a tak se roboti stali v posledních letech velmi oblíbenými pomocníky.

Moderní technologie usnadňují práci zemědělcům a zároveň jsou velkým lákadlem pro práci mladých lidí na venkově.

Digitalizace přispívá ke snížení nadužívání hnojiv, pesticidů a odstranění nevyhovujících podmínek chovu dobytka.

Zemědělství 4.0 umožňuje sekundární využívání dat např. pro účely účetnictví, inventarizace, manažerského rozhodování, vyhodnocování a snížení administrativních nároků kladených na zemědělce. Dala lze sbírat i offline a tedy v místech s nedostatečným internetovým pokrytím.

 

Pracujte s námi

Kariéra

Hledáme k sobě pracovité, spolehlivé typy, kteří mají zkušenosti buď v oblasti elektroinstalace nebo automatizace. Pošlete nám Váš e-mail a my se ozveme.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Vaší zprávu se nepodařilo odeslat.