RTFamily

Naše služby

Průmysl

Image 1

Naše služby

Průmysl


Průmysl 4.0 = chytrá výroba

Pokud máme na mysli průmysl 4.0, myslíme tím také tzv. „chytré továrny“. Bezproblémového chodu automatizované továrny, která je připravená zvládat rozlišné digitální vstupy, docílí firmy pouze s precizně nastavenými předvýrobními procesy a jejich správnou digitalizací.

Podniky, které chtějí dál komunikovat a spolupracovat se svými zákazníky či obchodními partnery, udržet si konkurenceschopnost a celkové postavení na trhu, musí držet tempo s dnešní rychle vyvíjející se digitalizací. Digitalizace umožňuje rychlejší reakce na stále rostoucí a měnící se požadavky jednotlivých zákazníků. Také s sebou přináší nižší náklady, avšak vyšší kvalitu, efektivitu a flexibilitu. Dále otevírá prostor pro inovace a nové příležitosti v podnikání.

Kterou činnost Vám můžeme nabídnout


01

Výroba automatických linek

Jsme dodavatelem montážních zařízení a výrobních linek navržených pro potřeby Průmyslu 4.0.. Zakládáme si na úzké spolupráci se zákazníkem. Pečlivě se mu věnujeme již od prvního kontaktu, přes přípravnou fázi návrhu a výběr vhodné technologie, až po doporučení ekonomicky nejvýhodnějšího řešení celé automatizace.


02

Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje navrhujeme a vyrábíme dle přesných požadavků zákazníka. Tato volba je vhodným řešením pro méně komplexní projekty. Náš silný tým splní Vaše požadavky a nabídne vždy ideální a všestranné řešení.


03

Robotizace

V případě, že stále marně hledáte zaměstnance do Vaší výroby, pak jsou robotická pracoviště ideálním řešením. Náš tým se Vám bude po celou dobu přípravy a realizace projektu plně věnovat. 


04

Elektroinstalace

Potřebujete nové rozvody, osvěltení, telefonní ústředny či jinou drobnou elektroinstalaci, obraťte se na nás. Pokud přemýšlíte nad novým či inovací starého zabezpečení Vašeho pozemku nebo haly, neváhejte nás kontaktovat. Dodáme kamerové a zabezpečovací systémy dle požadavků klienta včetně návrhu a realizace.

 

 


Můžeme Vám pomoci s čímkoliv

Poptat naše služby

Detailní popis služby

Jak to funguje

Digitalizace vstupuje do našeho každodenního života stále intenzivněji. Je všude kolem nás. Máme mobilní telefony, digitální internet a mnohé další. Všechny informace jsou dnes dostupné online a okamžitě. Internet zabral v našich životech větší místo než kdykoli před tím. 

 

Digitalizace neovlivňuje pouze koncového spotřebitele, ovlivňuje celý průmysl. Stále se zvyšují požadavky zákazníků, kteří okamžitě na internetu porovnají velké množství nabídek v krátkém časovém úseku, roste tak i tlak na výrobce vyrábět a dodávat produkty rychle, v čas a ve vysoké kvalitě.

 

Investice do digitalizace má nesporný význam pro růst a vývoj všech průmyslových firem bez ohledu na jejich velikost či odvětví. Využíváme komponenty převážně značky Siemens, který je lídrem na poli technologických inovací a nabízí řešení pro digitalizaci výroby či digitalizaci celého podniku.

 

Jaké jsou přínosy digitalizace?

Tlak dnešní rychlé společnosti byl jeden z hlavních důvodů k vytvoření konceptu průmysl 4.0, jenž umožňuje zavádění nového produktu na trh v krátkém čase, soustředěného na diferenciaci produkce dle individuálních potřeb zákazníků a to bez ztráty kvality s maximální možnou úsporou materiálních zdrojů.

 

Pracujte s námi

Kariéra

Hledáme k sobě pracovité, spolehlivé typy, kteří mají zkušenosti buď v oblasti elektroinstalace nebo automatizace. Pošlete nám Váš e-mail a my se ozveme.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Vaší zprávu se nepodařilo odeslat.